راهپیمایی‌های روز سنت پاتریک از حقیقت، نیکخواهی، بردباری استقبال می‌کند

تمرین‌کنندگان فالون گونگ از سانفرانسیسکو و هیوستون در راهپیمایی‌های روز سنت پاتریک در شهرهای مربوطه خود شرکت، و فالون گونگ و اصول حقیقت، نیکخواهی، بردباری‌اش را معرفی کردند. صاحب یک مدرسه خصوصی ورود گروه را مشاهده کرد و گفت که این اصول باید در همه جا آموزش داده شود.

حدود 300 میلیون نفر حزب کمونیست چین و سازمان‌های وابسته به آن را ترک کرده‌اند

در کلگری کانادا، اخیراً تجمعی برگزار شد و رسیدن تعداد افرادی که حزب کمونیست چین را ترک کردند به عدد خاصی، جشن گرفته شد. در این تجمع یک سخنران به‌طور مختصر اهمیت فاصله گرفتن از حزب را شرح داد: « این ح.ک.چ اهریمنی است که مذاهب و اعتقادات و اخلاقیات سنتی را تحت آزار و شکنجه قرار می‌دهد. آن مسئول مرگ میلیون‌ها نفر و جرائمی نابخشودنی است.»

ترکیه: بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب در غرفه فالون گونگ آرامش درون را تجربه می‌کنند

-بازدید‌کنندگان از نمایشگاه کتاب آنکارا خوشحال بودند که فرصتی برای یادگیری فالون گونگ، تمرین تزکیه جسم و ذهن چینی به‌دست آوردند. دختر جوانی که برای یادگیری فالون گونگ توقف کرد، گفت: «من زود عصبانی می‌شوم، اما مدیتیشن واقعاً کمک می‌کند تا ذهنم پاک شود.» پس از انجام تمرین، او گفت: «خشم و اضطراب اکنون از بین رفته و احساس شادی می‌کنم.»

مرگ معلم برنده جایزه در حین گذراندن 7 سال محکومیتش به‌خاطر باور به فالون گونگ

از 19 سال پیش که آزار و شکنجه غیر قانونی فالون گونگ شروع شد، خانم سان تحت آزار و شکنجه قرار گرفت. پدر پیرش مصمم است که عدالت درباره مرگ ناحق دخترش اجرا شود. 

مرگ خانمی که سه مرتبه زندانی شده بود، هفت ماه بعد از آزادی به ضمانت پزشکی‌

مرگ خانم لنگ دونگمی 49 ساله پایانی غم‌انگیز به چند دهه مصائب و سختی‌هایش به‌خاطر ایستادگی در مقابل آزار و شکنجۀ فالون گونگ بود. 

فالون دافا به من آموخت که چگونه فرد خوبی باشم

خانمی که در تمام طول عمرش در جستجوی معنای زندگی بود با یافتن فالون دافا به جستجویش پایان می‌دهد و اصول این روش معنوی را در تمام جنبههای زندگیاش به کار میگیرد.

عناوین مهم


اخبار اخیر

© Copyright Minghui.org 1999-2018