سیدنی، استرالیا: دوندگان مسابقه ماراتن با فالون گونگ روبرو می‌شوند

تمرین‌کنندگان فالون گونگ در استرالیا طی مسابقه سالانه دوی استقامت مربوط به خیریه با بیش از ۸۰ هزار دونده، فعالیت‌هایی را برگزار کردند. دونده‌ها دادخواستِ توقف آزار و شکنجه فالون گونگ در چین را امضاء و از این فعالیت‌ها بسیار حمایت کردند. یکی از دونده‌های ماراتن اظهار داشت: «‌گروهی این‌چنین زیبا و صلح‌جو را می‌بینم! آرامش و زیبایی آنها را احساس می‌کنم. مجذوب انرژی و روح هماهنگ این گروه شده‌ام.»

استقبال بازدیدکنندگان جشنواره فرهنگی از فالون گونگ

تمرین‌کنندگان فالون گونگ در 12 اوت در جشنواره سالانه زبان‌ و فرهنگ‌ در توومبا، جنوب کوئینزلند در استرالیا، شرکت کردند. آنها ضمن معرفی مزایای این تمرین ذهنی و جسمی به بازدیدکنندگان، تمرینات را روی سکوی جشنواره به‌نمایش گذاشتند. بسیاری از بازدیدکنندگان تمرینات را آموختند و ضمن درخواست برای اطلاعات بیشتر، از آزار و شکنجه در حال وقوع آن در چین مطلع شدند.

ونکوور، کانادا: معرفی فالون دافا در راهپیمایی

تمرین‌کنندگان کانادایی فالون گونگ با صفوف زیبای خود جلودار راهپیمایی در ونکوور بودند و کمک کردند که افراد بسیاری فالون گونگ را بشناسند و در طول مسیر سطح آگاهی مردم را درباره آزار و اذیت این تمرین در چین، افزایش دادند.

معلمی تایوانی پس از ده سال ناراحتی و اندوه زندگی‌اش را تغییر می‌دهد

فردی که زندگی‌اش مملو از سختی و بدبختی بود، با یافتن کتاب فالون گونگ و تشخیص اینکه پشت هر اتفاقی دلیلی وجود دارد، زندگی‌اش را تغییر داد. او با مراقبت و مهربانی بر آموزشِ کودکان تمرکز و در مقابل، پیام‌های قدردانی بسیاری از سوی آنان دریافت کرد.

جراح: من عمیقاً قدردان مزایای کسب فالون دافا هستم

تمرین‌کننده‌ای تجربیات خود را در این زمینه به‌اشتراک می‌گذارد که چگونه در جستجوی اسرار جهان بود و در نهایت تمرینی حقیقی را یافت که به تمام سؤالاتش پاسخ داد و او را به فرد بهتری تبدیل کرد.

تمرین‌کننده‌ای مسن بی‌رحمانه مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرد و مجبور به ترک خانه‌اش می‌شود

بانوی 83 ساله‌ای در ماه ژوئن، همراه تمرین‌کننده مسن دیگری دستگیر و خانه‌های‌شان غارت شد. پلیس همچنان او را مورد آزار و اذیت قرار می‌دهد تا برگه اعلام جرمی را امضاء کند که منجر به آزار و اذیت بیشترش خواهد شد.

عناوین مهم


اخبار اخیر

© Copyright Minghui.org 1999-2018