[گرامیداشت روز جهانی فالون دافا] رقابت نکردن برای فروش و درعین حال کسب بالاترین کارمزد

فروشنده‌ای در چین اظهار می‌کند که تعالیم فالون دافا- مبنی بر درستکار بودن و اول سایرین را درنظر گرفتن- را بسیار مؤثرتر از تاکتیک‌های تجاری مخفیانه‌ای یافته که معمولاً در چین استفاده می‌شوند. او می‌نویسد: «امروزه مردم از انواع‌واقسام ترفندها برای به‌دست آوردن پول استفاده می‌کنند. این زندگی‌شان را بسیار پراسترس می‌کند... استاد به من آموختند که حقیقت، نیک‌خواهی و بردباری را دنبال کنم. حالا زندگی شاد و راحتی دارم.»

[گرامیداشت روز جهانی فالون دافا] به‌دست آوردن، ازدست دادن و به‌دست آوردن دوباره از طریق تمرین فالون گونگ

بانویی جوان و خودساخته از یکی از روستاهای چین، پس از اینکه با تلاش فراوان و بدون کمک سایرین خود را ارتقاء داد، به همه چیز دست یافت: تحصیلات، شغلی موفق در پکن، یک زندگی اجتماعی فعال و ازدواج. با این حال، بیماری‌هایش سبب شد همه یافته‌هایش را از دست بدهد. در نهایت از طریق تمرین فالون گونگ بود که به‌طور استوار از ناامیدی رهایی یافت و به شادی حقیقی رسید. ماجرای این بانو را در ادامه می‌خوانیم.

ابراز قدردانی و سپاس تمرین‌کنندگان فالون دافا از طریق ارسال پیام تبریک به استاد لی هنگجی

به‌مناسبت سالگرد معرفی فالون دافا به عموم مردم، تمرین‌کنندگان در سراسر جهان تبریک‌هایی را برای بنیانگذار این تمرین ارسال کرده‌اند و نوشتند که چگونه این تمرین تزکیه شخصی وضعیت سلامت آنها را بهبود بخشیده و در زندگی روزمره به آنها خرد بخشیده است. تمرین‌کننده‌ای در استکهلم نوشت: «نمی‌توانم زندگی بدون فالون دافا را تصور کنم ... زمانی که در کار یا زندگی روزمره دچار مشکل می‌شوم، می‌دانم چگونه برای یافتن کاستی‌هایم به درون نگاه کنم و خودم را بهبود ببخشم.»

جشن‌های روز جهانی فالون دافا در ایرلند، اندونزی، انگلیس و ایالات متحده

جشن‌های روز فالون دافا در سراسر جهان شامل راهپیمایی، رقص‌های سنتی چینی و اجرای موسیقی، مدیتیشن و بالا بردن سطح آگاهی مردم بوده است.

مرگ مرد لیائونینگی پس از دو سال اغماء، درحالی‌که به‎خاطر باورش حبس شده بود

ضربه‎ای وحشیانه به سرِ تمرین‎کننده فالون گونگ هو گوئو‌جیان در طی شکنجه بی‎رحمانه در زندان، او را به کُمای دو ساله برد و در نهایت درگذشت.

مجلس سنای میسوری قطعنامه‌ای را در محکومیت برداشت اجباری اعضای بدن در چین تصویب می‌کند

این قطعنامه یک ساعت قبل از خاتمه جلسه قانونگذاری به اتفاق آراء به تصویب رسید و به نمایندگی از طرف اهالی میسوری پیامی قوی به رژیم کمونیستی ارسال می‌کند.

عناوین مهم


اخبار اخیر

© Copyright Minghui.org 1999-2018